Gençlik Kolları

  ADI VE SOYADI BİRİM KOMİSYOMLARI
1 Yakup Polat İL GENÇLİK BAŞKANI
2 Murat Erez TEŞKİLAT BAŞKANI
3 Ahmet Peker SİYASİ İŞLER BAŞKANI
4 Kemal Öztekin SEÇİM VE HUKUK İŞLERİ BAŞKANI
5 Şahin Taş SEKRETERYA BAŞKANI
6 Samet Peker EĞİTİM BAŞKANI
7 Emre Yağcı MALİ İŞLER BAŞKANI
8 Enes Aydin TANITIM VE MEDYA BİRİM BAŞKANI
9 Furkan Türk STK & HALKLA İLİŞKİLER BAŞKANI
10 Yunus Çiftkaya MAHALLİ İDARELER BAŞKANI
11 Oğuzhan Tufan SOSYAL İŞLER BAŞKANI
12 Mehmet Güneş EKONOMİK İŞLER BAŞKANI
13 Hulusi Türkmen AR-GE VE GELECEK PLANMA BAŞKANI
14 Abdullah Aydoğan DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANI
15 Mustafa Furkan Altınel ÜNİREFAH BAŞKANI
16 Necmettin Erbakan Yıldız YENİ SEÇMEN BAŞKANI
17 Lokman Güvenir SPORTİF VE KÜLTÜREL FAALİYETLER BAŞKANI
  Şahin Taş 1. BÖLGE BAŞKANI
18 Ömer Seven 2. BÖLGE BAŞKANI
19 Rıdvan Yamak 3. BÖLGE BAŞKANI
20 Affan Coci İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
21 Ahmet Akoğul İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
22 Ahmet Faruk Okumuş İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
23 Bayram Göktürk İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
23 Bayram Hasar İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
24 Burak Pişkin İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
25 Burhan Yıldırım İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
26 Celal ACAR İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
27 Cihan Gümüş İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
28 Enes Tufan İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
29 Faruk Türk İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
30 Fırat Aktaş İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
31 Furkan Berk İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
32 Gencay Köseoğlu İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
33 Halil Peker İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
34 Kadir Öztürk İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
35 Mehmet Ali Koç İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
36 Mehmet Karakaya İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
37 Metin Orhan İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
37 Metehan Koç İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
39 Mustafa Bektaş İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
40 Mucahit Yiğit Çeten İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
41 Muhammet Emin Algül İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
42 Muhammet Hamdi Aydın İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
43 Murat Coşkun İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
44 Orhan Geyikçeli İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
45 Savaş Kahriman İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
46 Şahin Dereli İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
47 Sedat Kayabaşı İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
48 Tahir Gözdibi İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
49 Yunus Sezer İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
50 Yusuf Arslan İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
51 Yusuf Erten İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ