Fetih Günü Gönüllerin Fethi ile bir günde 2327 Üye Kazandık. Teşekkürler İstanbul!

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı İstanbul’un 569. Fetih kutlamaları münasebetiyle alışılmışının dışına çıkarak, İstanbul’un tüm ilçe meydanlarında Fetih kutlamaları gerçekleştirdi.

 

Bugün tüm Türkiye genelinde kutlanan İstanbul’un fethinin 569. Yılında Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı 2327 yeni üye kaydederek hem Fetih coşkusunu yaşadı, hem de gönülleri fethetti.

İlçe meydanlarında stant açarak fetih kutlaması gerçekleştiren İstanbul teşkilatları, vatandaşlara lokum, lokma, pilav, et ve su ikramlarında bulundu. Mehteran takımları da günün anlam ve önemini anlatan marşlar çaldı.
 
Genel başkan Yardımcımız Zafer Emanetoğlu ve İl Başkanımız Hüseyin Terzi, kutlamalar dolayısıyla birçok ilçe meydanına ziyaret gerçekleştirerek, toplanan kalabalığa hitap etti, İstanbul’un fethini kutladı. Vatandaşlarla bire bir sohbet de gerçekleştiren başkanlarımız, vatandaşın merak ettiği soruları cevapladı.
 
Yeniden Refah İstanbul İl Başkanlığı, Fetih kutlamaları sırasında 1 günde 2327 yeni üye kaydı gerçekleştirmesi Milli Görüş camiasında rekor olarak tarihe geçti.