BİR GÜNDE 1251 ÜYE! TEŞEKKÜRLER İSTANBUL

Yeniden Refah İstanbul teşkilatları bugün İstanbul’un tüm ilçelerinde stant çalışması gerçekleştirerek bir günde 1251 üye kaydetti ve  yeni bir rekora imza atmış oldu.

Genel seçimler yaklaşırken siyasi partilerde çalışmalarına hız verdi. Kuruluşundan bu yana vatandaşla dirsek temas halinde olan Yeniden Refah Partisi İstanbul teşkilatları da bugün eş zamanlı olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde stant çalışması gerçekleştirdi.

İl Başkanı Hüseyin Terzi’nin teşkilatlara vermiş olduğu talimatlar doğrultusunda çalışmaları aralıksız olarak sürdüren Yeniden Refah Partisi İstanbul teşkilatları bugün on binlerce vatandaşla bir araya gelerek binlerce yeni üye kaydetti.

İl Başkanı Hüseyin Terzi ve ekip arkadaşları bugün Kadıköy ve Sultanbeyli ilçelerinde açılan stant çalışmasına katılarak vatandaşlarla bir araya geldiler. Yapılan saha çalışmalarında vatandaşların Yeniden Refah Partisi’ne ilgi ve alakası oldukça yüksekti.

Yeniden Refah Partisi lideri Dr. Fatih Erbakan geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada teşkilatlara 500 Bin yeni üye hedefi verdiklerini ifade etmişti. Erbakan, yine bir TV programında da 2023 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde Yeniden Refah Partisi’nin baraj sorununun olmadığını belirtmişti.

Geçtiğimiz günlerde de Yargıtay’ın açıkladığı üye sayılarına göre son bir ayda en çok üye yapan siyasi parti ise Yeniden Refah Partisi olmuştu.