Eyüp Sultan'da büyük coşku

İlk Mitingimiz Eyüp Sultan Hazretlerinin dizinin dibinde

Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan ve Kurucular Kurulu üyemiz Osmanlı Padişahı Cennet Mekân Abdülhamid Han’ın torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu Yeniden Refah Partisi’nin Eyüp Sultan Meydanı'nda düzenlenen mitingine katıldı.

Konuşması sık sık coşkulu sloganlarla kesilen Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan şunları ifade etti. 

"TEK BAŞINA İKTİDAR OLACAĞIZ"
"Milli görüşün koalisyon ortağı olduğu birinci 40 yıldan sonra, Milli Görüş’ün tek başına iktidar olacağı ikinci 40 yılın startını veriyoruz. Erbakan Hocamızın efsane hükümetinde memurun maaşını 2 katına çıkardıklarını söyleyerek, "Denk bütçenin gerçekleştirildiği birinci 40 yıldan sonra bütün iç ve dış borçların ödeneceği ikinci 40 yılı başlatacağız" dedi. Genel Başkanımız ilk işlerinden birisinin Ayasofya'yı ibadete açmak ve İslam Birliği’ni ilan etmek olduğunun altını çizdi. 
  
"İNTİKAM İÇİN GELMİYORUZ"
Yeniden Refah Partisi'nin 20 yıllık bir fetret döneminden sonra vücut bulduğunu söyleyen Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan, "Yeniden Refah Partisi olarak kavga için, intikam için, çatışma için değil, kinle, hasetle, hırsla yola çıkmıyoruz. Bizler Yeniden Refah Partisi olarak yapılan tüm hayırlara teşekkür etmek, eksikleri tamamlamak, yanlışları düzeltmek için yola çıkıyoruz" ifadelerini kullandı. 
Öte yandan Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu da yaptığı konuşmada Yeniden Refah Partisi'yle birlikte Osmanlı ruhunun geri geleceğini söyledi.